Jak rezerwować ?

 

Wyszukiwarka ofert wakacyjnych umożliwia Państwu zapoznanie się z naszą ofertą bez wychodzenia z domu lub biura oraz dokonanie rezerwacji na dwa sposoby:

 

Pierwszy sposób - Samodzielny wybór oferty przy pomocy wyszukiwarki

Po wybraniu imprezy, prosimy o wypełnienie formularza rezerwacyjnego i zatwierdzenie go w systemie. Po wysłaniu zgłoszenia, otrzymają Państwo potwierdzenie z unikalnym numerem rezerwacyjnym na wskazany adres e-maila. Niezwłocznie skontaktuje się z Państwem nasz konsultant (max do 24h w dni robocze), który sprawdzi poprawność wypełnionego zgłoszenia i przekażę informacje odnośnie dostępności miejsc.

 

Drugi sposób - pomoc konsultanta

Aby skorzystać z pomocy konsultanta należy zadzwonić pod nr tel. 33 873 48 90, 33 82 358 87 , należy wymienić oczekiwania związane z wyjazdem, takie jak termin, kierunek, rodzaj zakwaterowania i wyżywienia, rodzaj dojazdu itp. Nasi konsultanci przedstawią Państwu ciekawe propozycje.

 


1. Wstępna rezerwacja

Wstępna rezerwacja jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Najłatwiej dokonać ją klikając rezerwuj przy wybranym terminie wyjazdu. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza z danymi uczestników wyjazdu. W każdej chwili mogą Państwo bezkosztowo anulować wstępną rezerwację.

W większości przypadków wstępna rezerwacja trwa 24 godziny. Jeżeli w tym czasie nie dojdzie do sfinalizowania transakcji w postaci płatności i zawarcia umowy, wówczas wstępna rezerwacja wygasa.

 

2. Rezerwacja

Po założeniu wstępnej rezerwacji konsultant przygotuje dla Państwa komplet dokumentów niezbędnych do dokonania rezerwacji (umowy-zgłoszenia udziału w imprezie turystycznej, warunków uczestnictwa). Dokumenty rezerwacyjne zostaną do Państwa wysłane za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Po otrzymaniu umowy wraz z warunkami uczestnictwa wystarczy ją czytelnie podpisać oraz odesłać pocztą elektroniczną na adres krysztalsc@poczta.onet.pl lub faxem (33 873 48 90) wraz z potwierdzeniem przelewu.

 

3. Sposób płatności

Płatności można dokonać: przelewem na nasze konto, gotówką lub kartą płatniczą w biurze.

 

4. Potwierdzenie godzin wylotu

Na 24 godziny przed wylotem nasz konsultant skontaktuję się z Państwem telefonicznie, w celu ostatecznego potwierdzenia godzin wylotu.

 

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji: 33 873 48 90

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500